Про компанію

ТОВ "ВТП Інжекційне Формування та Технології" з 2002 року спеціалізується на работі з пластмасами та проводить активну виробничу і комерційну діяльність.

Виготовлення виробів з пластмас.

Маючи виробничі площі, кваліфікований персонал і все необхідне обладнання фірма виготовляє різні пластмасові вироби технічного і побутового призначення – корпуса апаратів, комплектуючі для металопластикових вікон і жалюзів (інша фурнітура), тару для фасування ліків, меблева фурнітура та інше. Вироби відливаються на власних прес-формах або прес-формах замовника. Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти прес-форми і іншу оснастку практично будь-якого рівня складності.

Вторинна переробка відходів полімерних матеріалів.

Наше підприємство збирає, сортує і переробляє полімерні відходи, що утворюються на великих і средніх промислових підприємствах Укрїни, таким чином суттєво поліпшуючи екологічну ситуацію в країні. Ми закуповуємо і переробляємо відходи таких полімерів, як полістирол, поліпропілен, поліетилен високого і низького тиску, поліамід, ABS пластик. Ці відходи сортуються по типам матеріалу, кольору, якості. Потім, вони проходят очистку в спеціальному комплекі сухої очистки. Після цього відходи подрібнюються на шредері або в дробарках. Подрібнений матеріал надходить в металосепаратор а потім, при необхідності, в екструдер-гранулятор. Відходи плівки переробляються на агломераторах з подальшою грануляцією.

В результаті виходить вторинна сировина, що може використовуванися на всьому сучасному обладнанні для виробництва як литтевих деталей, так і різноманітних екструзійних виробів: каністр, труб, плівок різної товщини та іншого. Головні переваги нашої вторинної сировини – її висока якість і більш низка, в порівнянні з первинним матеріалом, вартість. За бажанням замовника можливе фарбування вторинного і первинного матеріалу полімерними фарбниками практично в будь-який колір.

Ми професійно займаємося литтям пластмас. Співпрацюючи з нами, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що отримаєте максимально якісні послуги.

Наші переваги: