ТОВ "ВТП ІФТ" - Послуги
 

Послуги

Виготовлення виробів з пластмас методом лиття під тиском

Деталі і вироби з пластмас, зазвичай, виготовляють литтям під тиском. На власних термопластавтоматах або напівтоматичних литтевих машинах ми відливаємо різноманітні вироби з полістиролу, поліетилену, поліпропілену, поліаміду, полікарбонату та ABS пластику. Якщо вам потрібно виготовити будь-які вироби з пластмас, ми пропонуємо зробити це на нашому підприємстві. Наше виробництво має все необхідне обладнання (термопластавтомати, вертикальні литтеві машини, сушарки, термофікси) і кваліфікований персонал. Ми приймаємо замовлення на виробництво серійної і мілкосерійної продукції з масою виробу до 250 грамів. Наш багатолітній досвід роботи з полімерами дозволяє виготовляти пластмасові деталі будь-якої складності.

Виготовлення оснастки (прес-форм) для виробництва пластмасових виробів

Виготовлення пластмасових деталей неможливо без використання спеціальних литтевих форм. Якщо ви хочете розмістити у нас виробництво пластмасових деталей, але у вас нема прес-форми, ми можемо виготовити її для вас. Для цього необхідні креслення на прес-форму, креслення або 3Д модель виробу або зразок готового виробу. Конструкція прес-форми залежить від різних факторів: від типу литтевої машини, від передбачуваного об'єму виробництва. Наші фахівці зпроектують і виготовлять одно- або багатомісну прес-форму будь-якої складності для вертикальних литтевих машин або термопластавтоматів. У випадку якщо у Вас вже є оснастка, але вона потребує оновлення або ремонту – ми також готові виконати комплекс всіх необхідних робіт для її реанімації і відновлення працездатності.

Послуги з грануляції відходів полімерів (поліетилен високого і низького тиску, полістирол, поліпропілен)

Відходи пластмас є матеріалом, який можливо використовувати повторно. З пластмасових відходів замовника ми виготовимо гранульований матеріал і запакуемо його в мішки. В процесі виготовлення можемо зафарбувати його в будь-який колір. В такому вигляді матеріал придатний для подальшої переробки у вироби на всіх типах сучасних литтевих машин.

Послуги з переробки твердих полімерних відходів

На своєму обладнанні ми можемо подрібнювати відходи пластмас: глиби, ливники, браковані деталі та інше. Подрібнений матеріал можемо упакувати в мішки або зробити з нього гранулу.

Також ми надаємо консультаційні послуги нашим партнерам і замовникам:

  • Допомога в розробці виробів
  • Підбір матеріалу виробу
  • Підбір типу і концентрації фарбника
  • Підбір типу литтевої машини
  • Допомога у конструюванні прес-форм